naar rbcvoetbal.nl

Lancering RBC Maatschappelijk

middels een artikel in BN De Stem werd de lancering van RBC Maatschappelijk aangekondigd. Projectleider Eric Konings legt uit wat de doelstelling is van deze nieuwe tak binnen RBC.

18 maart 2021

Ger Deleij, voorzitter RBC, is blij met de lancering van RBC Maatschappelijk. “We hebben met onze nieuwe slogan ​Samen Hogerop uitgesproken dat we ambitieus zijn, maar dat we onze doelen wel willen nastreven in nauwe samenwerking met interne en externe betrokkenen. RBC Maatschappelijk komt hieruit voort, en we zijn heel gemotiveerd dit tot een succes te maken, samen met onze ambassadeur Robert Maaskant. RBC Maatschappelijk zal stevig verankerd worden binnen de vereniging, en we roepen al onze leden op zich hiervoor in te spannen. Tevens danken we het stadion voor hun medewerking.”

meer over RBC Maatschappelijk
Meer nieuws

Koop uw chocoladeletters via RBC!

Heerlijke chocoladeletters voor uw personeel, een deel van de opbrengst is voor RBC, win - win!

22 september 2021 redactie

Vrij-Wij-Ko

Op vrijdag 18 maart combineerde een deel van RBC Netwerk een wijnproeverij met een bezoek aan de Koffiebranderij van Van den Biggelaar Koffie

22 maart 2022 redactie

sponsornieuws!

Dit is PLEK en Thuis aan Huis verlengen voor 5 jaar!

24 januari 2022 redactie